عنصر اسلحه ماشین پرونده خیابان راننده

عنصر: اسلحه ماشین پرونده خیابان راننده تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث تصادف تریلر با دو ماشین و خانه‌ای در فرمانیه

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از حاثه آفرینی یک دستگاه تریلر در خیابان فرمانیه خبر داد. 

تصادف تریلر با دو ماشین و خانه‌ای در فرمانیه

تصادف تریلر با دو ماشین و منزل ای در فرمانیه

عبارات مهم : ایمنی

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از حاثه آفرینی یک دستگاه تریلر در خیابان فرمانیه خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: ساعت 20:35 شب گذشته یک مورد تصادف به سامانه 125 اعلام و بلافاصله سه ایستگاه به محل اتفاق در خیابان فرمانیه اعزام شد.

تصادف تریلر با دو ماشین و خانه‌ای در فرمانیه

وی با اشاره به اینکه عامل این اتفاق یک دستگاه تریلر حاوی بار آهن آلات و میلگرد بود، گفت: این ماشین به علت نامشخصی با یک دستگاه پراید و یک دستگاه سانتافه که در کنار خیابان پارک بودند و سپس با دیوار منزل دو طبقه ای نیز برخورد می کند.

ملکی در مورد اوضاع راننده تریلر گفت: راننده در اتاق ماشین محبوس شده است بود و نیروهای آتش نشانی بعد از ایمن سازی قطعات ماشین را برش دادند و راننده جوان را از ماشین بیرون آوردند و تحویل عوامل اورژانس دادند.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از حاثه آفرینی یک دستگاه تریلر در خیابان فرمانیه خبر داد. 

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه ساکنان منزل ای که ماشین با آن برخورد کرده بود نیز دچار مسئله نشدند اظهار کرد: بخشی از دیوار این منزل تخریب شد ولی خوشبختانه در آن قسمت از ساختمان کسی نبود و مصدومیتی نداشت.

ملکی همچنین گفت: این عملیات در ساعت 2:33بامداد به آخر رسید.

واژه های کلیدی: ایمنی | تصادف | ماشین | خیابان | دستگاه | راننده | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs