عنصر اسلحه ماشین پرونده خیابان راننده

عنصر: اسلحه ماشین پرونده خیابان راننده تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ناپدید شدن کودکی دیگر خبرساز شد

پس از آتنا، بنیتا و یوسف حالا نوبت ملیکای یک و نیم ساله است که ماجرای ناپدید شدنش خبرساز شود. دختر خردسال مشهدی ظهر یکم مرداد امسال هنگام بازی برابر خانه‌شان نا

ناپدید شدن کودکی دیگر خبرساز شد

ناپدید شدن کودکی دیگر خبرساز شد

عبارات مهم : کانال

پس از آتنا، بنیتا و یوسف حالا نوبت ملیکای یک و نیم ساله است که ماجرای ناپدید شدنش خبرساز شود. دختر خردسال مشهدی ظهر یکم مرداد امسال هنگام بازی برابر منزل ارزش ناپدید شد.

به گزارش جام جم، خانواده چهار نفره ملیکا ساعت 2 بعدازظهر یکم مرداد امسال از مهمانی به منزل خود در محله سیس آباد مشهد بازگشتند.

ناپدید شدن کودکی دیگر خبرساز شد

ملیکا و خواهر پنج ساله اش در حیاط در حال بازی با جوجه رنگی هایشان بودند. بعد از پنج دقیقه پدر متوجه باز بودن در منزل و غیبت ملیکا شد.

او سراغ ملیکا را از متینا گرفت ولی دختر پنج ساله از خواهر خبری نداشت. پدر ملیکا به جام جم می گوید: ماجرای بنیتا و آتنا را خوانده بودم. یک لحظه ترسیدم دخترم هم به آینده آنها دچار شود. همراه همسرم جست وجو در محله را شروع کردیم. کسی دخترم را ندیده بود. همسایه ها هنگامی که از ماجرا با خبر شدند، با ما همراه شدند. هر چه زیاد می گشتیم، زیاد ناامید می شدیم.

پس از آتنا، بنیتا و یوسف حالا نوبت ملیکای یک و نیم ساله است که ماجرای ناپدید شدنش خبرساز شود. دختر خردسال مشهدی ظهر یکم مرداد امسال هنگام بازی برابر خانه‌شان نا

مرد جوان که در شهرداری کار می کند، ادامه می دهد: به کلانتری محل رفتم و شکایت کردم. پرونده به پلیس آگاهی رفته و با گذشت هشت روز از گم شدن دخترم هنوز او را پیدا نکرده اند. چهار دوربین در اطراف منزل مان بود که از اداره آگاهی به من نامه دادند، فیلم دوربین ها را گرفتم و تحویل ماموران دادم. من یک کارگر راحت شهرداری هستم و نمی دانم باید چکار کنم. در این مدت همه جا را گشته ایم؛ ولی اثری از دخترم به دست نیاوردیم. به همین خاطر تصمیم گرفتم مشخصات او را در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر کنم تا مردم جهت یافتن دخترم کمکم کنند. البته همسایه ها در این روزها خیلی به ما کمک کردند و شب و روز کنار ما جست وجو کردند.

در نزدیکی منزل پدر ملیکا یک کانال آب است که احتمال سقوط دختر در داخل آن هم وجود داشت. به همین خاطر امدادگران هلال احمر به جست وجو در آنجا پرداختند ولی اثری از دختر فرزند به دست نیامد. پدر دلواپس می گوید: کانال آب از منزل فاصله دارد و فکر نمی کنم ملیکا بتواند خود را به آنجا برساند. در این مدت کسی با ما تماس نگرفته و اهالی هم چیزی ندیده اند. امیدوارم هرچه سریعتر دخترم پیدا شود و به نگرانی من و مادرش آخر دهد.

واژه های کلیدی: کانال | دوربین | شهرداری | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs