عنصر اسلحه ماشین پرونده خیابان راننده

عنصر: اسلحه ماشین پرونده خیابان راننده تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (611)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (611)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (611)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

شروع میکنیم با این درد و دل جالب رضا صادقی با خداوند متعال که در قالب یک تماس تلفنی بیان کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (611)

“مراقبمون باش خدا، حالمون خیلی بده، زندگی خیلی سخت شده”.

خبری خوب و امیدبخش به کسانی که اهل ورزش و تندرستی نیستند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

نسیم ادبی در مراسم اکران شخصی فیلم “سد معبر” ساخته تحسین شده است محسن قرایی که یکی از فیلم های خوب جشنواره فیلم پارسال بود و حالا بعد از گذشت حدود یک سال به اکران عمومی در امده است.

او سام هست، پسر فرامرز، ملازم نخجیرگاه همایونی. فرنگ دیده و با کمالات.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (611)

پانته آ پناهی ها، هنگامی که تماشاگران از نمایششان خیلی راضی و خوشحال نیستند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

رزیتا غفاری خیلی شیک و صریح حرف دل ده ها میلیون ایرانی را پست کرده هست. یعنی در کره خاکی منفور از رجوی هم هست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (611)

آخرین تلاش های افسانه پاکرو جهت جذب فالوئر و لایک. اقدام بعدی احتمالاً راه رفتن روی دستانش است.

رضا داودنژاد با این پست هم اشاره کرد که در خارج است و هم به جشنواره فیلم فجر و جوایزش طعنه زد. یاد ضرب المثل معروف گربه دستش نمیرسه و فلان افتادیم.

دیروز یعنی ششم ژانویه، عید کریسمس و روز میلاد مسیح به روایت مسیحیان شرق و ارمنی های کشور عزیزمان بود که ماهایا پطروسیان هم این روز را مراسم خوش حالی گرفته بود. تبریک به همه هموطنان ارمنی و پیرو آیین مسیحیت.

اگر کی روش جای الناز بود از شرکت هواپیمایی که اتوبوس را انقدر دور از هواپیما نگه داشته، شکایت میکرد.

طناز زن طباطبایی هنرمند هر لحظه قهر با اینترنت مشغول خرید جواهر در کنار دو تن از دوستان.

رضا جان تصویر خیلی قشنگی هست، ولی توصیه میکنیم که از پست بعدی لطفا انقدر صورت ها را روتوش نکن، سیاوش اکبرپور را با کایلی جنر اشتباه گرفتیم!

عیادت افشین پیروانی و برانکو ایوانکویچ از محمود خان خوردبین وفادارترین پرسپولیسی و یار همیشگی نیمکتِ این تیم. امیدواریم هر چه سریعتر حالشان خوب شود و دوباره سلامتی خود را بازیابند. جهت افشین جان چیزی به نام “کیفیت” در تصویر ها تعریف نشده است.

زهره فکور و رفقا در جوار یک درخت کریسمس در یک جایی.

کلا فوتبالیست های ایرانی دچار اپیدمی عجیب آلرژی به جوراب شده است اند. کمتر تصویری را میتوان یافت که یک فوتبالیست تازه یا قدیمی جوراب پایش کرده باشد.

مهران رنجبر پستی گذاشته که خود ابوالفضل پورعرب را هم بر آن داشته که با وی تماس بگیرد تا خواهش کند پست را پاک کند. مهران جان اگر میخواهی ستاره ها را بزنی راه های فراوانی هست.

بنطر می آید حسن فتحی در فکر فصل چهارم و پنجم است که اینگونه شبانه روزی دارد جهت فصل سوم جان میکند که سریعتر تمامش کند.

بهنوش طباطبایی هم جهت تماشای سد معبر به پردیس ملت رفته بود.

خاطره بازی مینا ساداتی با پوستر فیلم قدیمی “شبح کژدم” استاد کیانوش عیاری، فیلم ماندگار و تاثیر گذار در سینما اوایل انقلاب با هنرنمایی جهانگیر الماسی، ناصر آقایی، حسن رضایی و زنده یاد کاظم افرندنیا. اگر خبری از ناصر آقایی و حسن رضایی داشتید به ما هم اطلاع دهید.

آنقدر دسته گل دوست عزیزمان روی موهای علیرضا خوب و قشنگ بوده است که علیرضا نخواسته ان را به نمایش بگذارد تا یک هنگامی که چشم نخورد.

سلفی محمد علیزاده در کنار آرش اِی پی و دیگر دوستشان در یک کافه.

علی ضیا و پوشاک برند آمریکایی؟! باور نمیکنم.

شبنم فرشاد جو و مادر جان که میهمان صحنه فیلمبرداری ارزش در کاشان بوده است.

عاشقانه ای دیگر از برزو ارجمند جهت همسر عزیزش.

رامبد و نگار به همراه مهناز افشار میهمان نمایش “شیر های بابا خان سلطنه” بودند که در آخر این تصویر را در کنار مانیا زن علیجانی ستاره کوچک سینما و تئاتر کشورمان گرفتند. بازی مانیا در فیلم “تابستان داغ” بسیار ستودنی و تاثیرگذار است.

کلا اگر به اروپا بروی در یکی از میادین شهر با کفتر ها تصویر صمیمانه نگیری، قبول نیست و در فرودگاه هنگام بازگشت پاسپورتت ضبط خواهد شد.

سلفی بابک جهانبخش و خانواده زیبایش در یک کافه.

عکس هنری الهام پاوه نژاد که با ان تلاش دارد لگدی که به بختش زده است را باور کند.

شوخی خنک امیر کاظمی با فیلترینگ شبکه های اجتماعی. امیر جان برو خدا را شکر کن فیلتر اینستاگرام برداشته شد وگرنه از این 13 هزار لایک پای عکست 1300 تا میماند.

امیر جدیدی خیلی نرم و مسالمت آمیز با این تصویر تلخ از مسئولین خواسته صدای اعتراض مردم را سرکوب نکنند.

همین که شهرزاد کمالزاده از باراش باران ابراز نا امیدی کرد شاهد بارش باران در پایتخت بودیم. مرسی شهرزاد جان، به همین پست هایت ادامه بده.

جمله جالب و اموزنده ای بود ویدا خانم، فقط ارتباطش را با عکستان نمیتوانیم درک کنیم.

تینا آخوندتبار دید از ورزش و بوکس آبی برایش گرم نمیشود و جز کتک خوردن عایدی ندارد، خیلی نرم و چراغ خاموش به عرصه بازیگری بازگشت.

آرام جعفری اینگونه سفرشان به ترکیه را توجیه کرد. فرار از دود و آلودگی! این یعنی کسانی که توانایی سفر خارجه ندارند باید سرطان ریه بگیرند.

آزاده زارعی از حضورش در جشنواره فیلم فجر امسال با فیلم “هایلایت”اصغر نعیمی خبر داد. البته نام این فیلم در بین فیلمهای تایید شده است به وسیله هیئت داوران که پیشتر اعلام شده است بود دیده نمیشد، شاید در آپدیت بعدیِ لیست اضافه شود.

گلاب آدینه کمی سریع به استقبال عید نوروز رفته است.

گندمیِ آزاده نامداری. خدا حفظش کند.

رضا گلزار در تبریز است و اینگونه به زبان آذری به مردم شریف این شهر صبح بخیر گفته است.

نیلوفر لاری پور با این استوری ناقص الکادر، همراه با فرزاد حسنی همه ما را به خوردن نان و ماست دعوت کرد.

جواد خیابانی بیخیال مناطق زلزله شده است شد ولی حافظ ناظری هنوز نه! آیا عزیزان نمیخواهند قبول کنند که بدون حضور فیزیکی ارزش هم میتوانند به مردم زلزله زده کمک کنند؟!

محسن مسلمان در ترافیکِ حکیم، موضوعی که احساس کرده جهت مردم جالب هست، وگرنه آن را استوری نمیگذاشت. احتمالا همراه با موزیکی از میثم ابراهیمی یا مرتضی پاشایی و در عالی ترین حالت مجید خراط ها.

روناک یونسی هم با این استوری تولد خواهرش را تبریک گفته است.

جالب ترین تبریک تولد امروز قطعا این تصویر بهرنگ توفیقی و تبریکی است که به علیرضا آراء گفته. تبریک به این بازیگر خوب و خوش تیپ.

رضا صادقی دلش خواست یک پست هم در مجد و مدح ناصر ملک مطیعی و بهروز وثوقی بگذارد.

فریبرز عرب نیا کلامی از مولای متقیان (ع) خطاب به حضرت مالک اشتر را پست کرده هست، کسانی که باید منظور فریبرز عرب نیا را بفهند، خواهند فهمید.

خودتان شاهدید که ما کاری با او نداریم و خودش هی شروع میکند! بهاره جان جسارتاً در باور شما شیر سلطان جنگل است یا زرافه؟!

هوتن شکیبا و ستاره پسیانی در نمایی از نمایش “100 %” که به تازگی به اجرا در امده هست. خیالتان جمع، هیچ تماس و لمسی در تصویر رخ نداده و فاصله قانونی رعایت شده است است.

سامان قدوس از هنگامی که به تیم ملی کشور عزیزمان ایران دعوت شده است موهایش را مدل جوانان ایرانی میزند. مدلی که میتوان نام “تایسونیِ ژیگول” را جهت آن برگزید.

سلفی نیکی کریمی و هستی مهدوی در حال سفر به یک جایی که به زودی با لوکیشن عکساشون به مقصد این سفر پی خواهیم برد.

با این تصویر از گشت و گذار الناز شاکردوست و برادر عزیزش، به صرف دوسیب آلبالو و بلوبری، مطلب امروز را هم به آخر میرسانیم. تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | ایرانی | تصویری | تبریک تولد | اینستاگرام | جشنواره فیلم | شبکه های اجتماعی | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (611)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (611)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs